Autobusem na EPWR

Adam Pawlak
Posty: 806
Rejestracja: 01 lis 2017, 0:39

Autobusem na EPWR

Post autor: Adam Pawlak » 12 lip 2021, 22:34

W autobusach wrocławskiego MPK można usłyszeć nowy komunikat informujący o tym, że pasażerowie wjechali na teren Portu Lotniczego Wrocław. Pasażerowie usłyszą go w języku polskim i angielskim. Zapowiedzi będzie towarzyszył dźwięk samolotowego silnika.

Specjalną zapowiedź będzie można usłyszeć na liniach 106, 129 i nocnej 206. – Drodzy pasażerowie, witamy w Porcie Lotniczym Wrocław. Życzymy wysokich lotów – odczyta lektor. W trakcie emisji komunikatu będzie można usłyszeć też odgłos startującego samolotu.

– Pojawiały się propozycje, by na końcu zapowiedzi pasażerowie usłyszeli oklaski, tak często słyszane na pokładzie samolotu, ale uznaliśmy, że nie jest naszą rolą promowanie tak obciachowych zachowań – komentuje Krzysztof Balawejder, prezes wrocławskiego MPK.

Niestandardowy komunikat na lotnisku to niejedyna tego typu zapowiedź przystankowa. We Wrocławiu największą popularnością „cieszy się” śpiewająca zapowiedź przystanku Arkady Capitol. Specjalne odgłosy usłyszymy też koło zoo i pod Stadionem Wrocław.https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,no ... 60643.html?

ODPOWIEDZ

Wróć do „EPWR WROCŁAW STRACHOWICE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość