Airshow Memories

Alicja Air Craft
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2021, 18:17

Airshow Memories

Post autor: Alicja Air Craft » 20 cze 2021, 18:56

Drodzy Forumowicze,

Chciałabym podzielić się z Wami swoją twórczością. Zacznę od kilku wspomnień z Radomia 2009, jednego z najważniejszych wydarzeń w moim życiu.
Mam nadzieję, że spodoba się Wam to co robię.
Pozdrawiam serdecznie,
Ala
Załączniki
100_6328mig29.jpg
100_6384tornado radompocztówka 6.jpg
BAE HAWK Finland, Radom 2009.jpg

Awatar użytkownika
Jacek Waszczuk
Posty: 3927
Rejestracja: 21 maja 2017, 19:30
Lokalizacja: Wrocław

Re: Airshow Memories

Post autor: Jacek Waszczuk » 20 cze 2021, 20:07

Ala pięknie. 2009 utkwił w pamięci z piękną pogodą w piątek czyli w czasie treningów a w sobotę deszcz uniemożliwił wykonywanie pokazów, niestety w niedzielę szybciej zakończono

Awatar użytkownika
andrew23
Posty: 543
Rejestracja: 23 maja 2017, 11:56

Re: Airshow Memories

Post autor: andrew23 » 21 cze 2021, 23:01

Super! 8-)

Alicja Air Craft
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2021, 18:17

Re: Airshow Memories

Post autor: Alicja Air Craft » 22 cze 2021, 15:13

Dzękuję za miłe słowa :)

Pamiętam ten weekend jakby to było wczoraj. Przyjechaliśmy do Radomia w sobotę około 14, gdy wszystko było już odwołane z powodu deszczu. Ale i tak byłam zachwycona wystawą statyczną - nigdy wcześniej nie widziałam żadnego myśliwca na żywo (oprócz eksponatów w Muzeum a Krakowie). W niedzielę dotarliśmy na lotnisko około 11. Red Arrows obserwowaliśmy z napakowanego po brzegi miejskiego autobusu.

Nigdy nie zapomnę otwarcia pokazów i przelotu klucza naszych F-16 i Migów -29. W tej jednej chwili zostałąm całkowicie pochłonięta przez lotnictwo. Wiedziałam, że to jest to, na co chcę patrzeć, dźwięk, który chcę słyszeć i zapach, któy chcę czuć.

Gdy w powietrze wzbiły się Midnight Hawks byłam już całkowicie zakochana, zdummiona, oszołomiona pięknem pokazów i muzyki. Do dziś jak słyszę Warriors of the world ciarki mnie przechodzą.

Straszne, że pokazy skończyły się tragednią...
Nigdy nie zapomnę tych dni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Malowane skrzydła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości