Obiekty niezidentyfikowane złapane aparatem

Awatar użytkownika
Jacek Waszczuk
Posty: 3940
Rejestracja: 21 maja 2017, 19:30
Lokalizacja: Wrocław

Obiekty niezidentyfikowane złapane aparatem

Post autor: Jacek Waszczuk » 04 mar 2018, 18:25

Dział niezidentyfikowane więc dokładam swoje pięć groszy. Przy ustawionej sesji zdjęciowej w zupełnie innym celu w kadr załapała się "przelotówka" na miejscu widziałem smugę kondensacyjna ale nie zawracałem sobie głowy bo nie to było celem zdjęć. W domu gdy przeglądałem zdjęcia zajrzałem co to mogło przelatywać i w tym momencie zaskoczenie co to jest?


Obrazek
01

Obrazek
02

Zdjęcia robiłem przy ogniskowej ok 150 mm gdybym od razy załapał że leci coś ciekawego to bym zrobił kilka zdjęć na maksie obiektywu. Tego dnia nie tylko ja fotografowałem i byłem bardzo ciekawy czy ktoś złapał tą "przelotówkę" i tak jest potwierdzenie nie tylko ja

Po czasie udałem się w to samo miejsce i starałem się złapać przelotówki w podobnej sytuacji by mieć porównanie wielkości. Okazało się że jeśli pułap przelotu był z grubsza podobny to to co widać na zdjęciu ma rozpiętość ok 40-45 m (większy od B-737) i smugę kondensacyjną nie za silnikiem lecz za całym płatem ?

Czy Wam też udało się wyłapać coś nietypowego?

Awatar użytkownika
Misza 73
Posty: 156
Rejestracja: 21 maja 2017, 14:10

Re: Obiekty niezidentyfikowane złapane aparatem

Post autor: Misza 73 » 06 mar 2018, 17:05

Powiem,że jakbym na to nie patrzył,samolotu nie przypomina...Przynajmniej takiego jakie znam ;)

Gryniek
Posty: 90
Rejestracja: 08 lip 2017, 9:59
Lokalizacja: Mam tak samo jak Ty miasto moje, a w nim...

Re: Obiekty niezidentyfikowane złapane aparatem

Post autor: Gryniek » 06 mar 2018, 17:44

Myślę że udało Ci się złapać nową broń Putina niewykrywalną dla radarów. :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obiekty niezidentyfikowane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości