Turbolet

Awatar użytkownika
Misza 73
Posty: 156
Rejestracja: 21 maja 2017, 14:10

Turbolet

Post autor: Misza 73 » 19 sie 2017, 18:03

Wczoraj około godziny 19 przejeżdżałem obok lądowiska w Mirosławicach.Traf chciał,że miałem przy sobie aparat.Będąc praktycznie w osi pasa zauważyłem startujący samolot,niewiele myśląc dałem po heblach! Okazało się ,że startująca maszyna to LET L-410 TURBOLET VAN AIR EUROPE OK-UBA,który stacjonuje od jakiegoś czasu na tym lotnisku.Po wejściu na dość spory pułap(nie wiem jaki,net mi się ściął w tel) zaczęły się skoki.Skoczkowie byli spięci po 3 osoby i kolejno osiągając pewne wysokości jeden po drugim wypinali się od siebie.Wyglądało to bardzo spektakularnie :) Niestety samych skoczków nie udało mi się sfocić ze względu na warunki...Z tego co się dowiedziałem o lokalnej społeczności to tak jak maszyna byli to Czesi,którzy tam stacjonują i co weekend urządzają sobie takie skoki :)
Załączniki
DSC_1957.jpg

Awatar użytkownika
Jacek Waszczuk
Posty: 3929
Rejestracja: 21 maja 2017, 19:30
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turbolet

Post autor: Jacek Waszczuk » 20 sie 2017, 0:19

Cześć Misza tak Turbolet już jakiś czas wozi skoczków, i zwykle jest to 4000 m nieco szkoda białego malowania, często maszyny dla spadochroniarzy, ludzi z fantazją mają najróżniejsze malowania :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „EPMR MIROSŁAWICE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość